Leden 2008

Bleskovka 52

13. ledna 2008 v 22:32 | anet |  Bleskovky
1.čaw
2.jaka je tvoje nejoblibenejsi barva?
3.Hlasuj pro mě TADY . Sem tam jako anet.
4.kolikaty byl tvuj hlas?
5.ses holka nebo kluk?
6.pa

Bleskovka 51 DOKONČENA!!!

13. ledna 2008 v 22:25 | anet |  Bleskovky
gratuluju vsem...a prosim neprestavejte hlasovat (sem tam jako anet): TADY


moje cena

13. ledna 2008 v 19:53 | anet |  Moje kecy...=)
dekuju moc je opravdu moc hezkej... a prosim neprestavejte hlasovat (sem tam jako anet): TADY

Bleskovka 51

13. ledna 2008 v 19:26 | anet |  Bleskovky
1.Ahoj
2.Jak se mas?
3.Hlasuj pro mě TADY . Sem tam jako anet.
4.kolikaty byl tvuj hlas?
5.jaka je tvoje nejoblibenejsi barva?
6.pa pa

diplomeeek

13. ledna 2008 v 19:10 | anet |  Moje kecy...=)
dekuju moc je nadhernej... a prosim neprestavejte hlasovat (sem tam jako anet): TADY


Bleskovka 50 DOKONČENA!!!

13. ledna 2008 v 19:07 | anet |  Bleskovky
všem blahopřeju...

Bleskovka 50

13. ledna 2008 v 18:15 | anet |  Bleskovky
1.Ahoj
2.Jak se mas?
3.Hlasuj pro mě TADY . Sem tam jako anet.
4.Jaká je tvá oblíbená brava?
5.to je vše tak pa pa

sem v SONB

13. ledna 2008 v 18:10 | anet |  Moje kecy...=)
Ahojda,sem v soutěži o nej blog, tak vas chci poprosit aby jste mě podpořili svým hlasem...Každý váš hlas pro mě moc znamená...I když si na takovýhle soutěže moc nepotrpim, tak konkrétně na týhle mi moc záleží.Jsem tam pod přezdívkou anet.Hlasujte pr mě ZDE!!!

odkaz na stranky myho brasky

13. ledna 2008 v 17:04 | anet |  Moje kecy...=)
tak tady to je
odkaz na stranky myho brachy...ma je uplne novy tak budte schovyvavi....

charlie manson

13. ledna 2008 v 15:33 | anet |  o skupine,novinky
Charles Milles Manson (* 12. listopadu 1934) je jedním z nejznámějších americký zločinců. Většinu svého života strávil ve vězení, většinou za zločiny jako krádeže aut, podvody, padělání kreditních karet. Určitou dobu se živil jako pasák. Na sklonku 60. let se stal hlavou skupiny známé jako "Rodina" (The Family), která měla posléze na svědomí několik brutálních vražd, mezi nimi i vraždu Sharon Tate, manželky režiséra Romana Polanského, která byla v osmém měsíci těhotenství. Manson byl v případu známém jako "Tate-La Bianca case" odsouzen k trestu smrti, který byl po změně zákonů v Kalifornii změněn na doživotí, ačkoliv mu nebylo prokázáno, že by osobně spáchal vraždu. V květnu roku 2007 mu byla již pojedenácté zamítnuta žádost na podmínečné propuštění. Další šanci má až v roce 2012.
Charles Manson se v populární kultuře stal po svém uvěznění doslova ikonou a symbolem zla. Zpěvák Marilyn Manson si příjmení vybral právě podle Charlese Mansona. Zpěvák Axl Rose se proslavil svými tričky s Mansonovou tváří a nápisem "Charlie Don't Surf" a na album The Spaghetti Incident? jeho kapely Guns N' Roses byla zařazena píseň, kterou Manson napsal. Po soudních sporech údajně výtěžky z těchto triček a této písně putují k pozůstalým po V. Frykowském. Manson byl také přítelem Dennise Wilsona z The Beach Boys a je autorem textu k písni "Never Learn Not To Love". Trent Reznor (NIN) nahrál jedno ze svých alb v domě na 10050 Cielo Drive t.j. v domě kde byli zavražděni Sharon Tate, Abigail Folgerová, Voyciech (Voytek) Frykowski, Jay Sebring a Steven Parent. V roce 1994 byl tento dům zbořen, ale Reznor si z domu odnesl vstupní dveře. Jsou to ty samé dveře, na které Susan Atkinsová napsala krví Sharon Tate slovo "pig" (prase). Tyto dveře Reznor údajně používal jako vstupní dveře ke svému nahrávacímu studiu s názvem "Le Pig", kde vznikla deska The Downward Spiral.

to bylo o charliem .... mozna se divite proc to davam do rubriky ktera je o skupine marilyn manson ale kdyby ste si to precetli tak poznate ze je tam o skupine taky....a navic tam je odkaz...

diplom

13. ledna 2008 v 15:22 | anet |  Moje kecy...=)
ted sem desne zahrnovana diplomama :) to se mi libi... tak moc dekuju!


moje moje moje :)

13. ledna 2008 v 14:50 | anet |  Moje kecy...=)
jezis to je lostomily...mocky dekuju

cenusku pro me

13. ledna 2008 v 14:19 | anet |  Moje kecy...=)
kujuuuu

Historie MM

13. ledna 2008 v 13:09 | anet |  o skupine,novinky
Celá historie kapely se táhne už od roku 1987, kdy Marilyn Manson a Twiggy Ramirez (tehdy ještě pod svými pravými jmény Brian Warner a Jeordie White) založili svou první, death-metalovou kapelu 'Satan on Fire', která se po krátké době rozpadla a stejná dvojka založila další projekt, 'Mrs. Scabtree', stejně tak krátkodobý, jak ten předešlý.

V obou kapelách White zpíval, ovšem Warner v první z nich hrál na basu a v druhé na bicí. Po rozpadu druhé formace se cesty obou mladíků rozcházejí. Jednou velmi šťastnou náhodou Brian Warner, působící už pod jménem Marilyn Manson, potkává kytaristu Scotta Puteskyho, se kterým v roce 1989 založí další metalový projekt. Kytarista si pod Mansonovým vlivem mění jméno na Daisy Berkowitz a první krůčky formace jsou tak nastartovány. Jako basista do kapely přichází Brad Stewart, měnící si jméno na Gidget Gein. Manson zaujímá pozici zpěváka a Berkowitz přivádí do kapely posledního člena, klávesistu Perryho Pandreu (Zsa Zsa Speck). Tuto čtveřici doprovází automatický bubeník. Manson pokřtí kapelu na 'Marilyn Manson & The Spooky Kids'.

Během roku 1990 přichází ke kapele konečně živý bubeník jménem Fred Streithorst, který však vystupuje pod pseudonymem Sara Lee Lucas. Klávesista Zsa Zsa Speck je nahrazen Stephenem Bierem Jr. alias Madonnou Wayne Gacym. Ten údajně nesáhl na klávesy dřív, než se ke kapele přidal a tak se začíná učit od začátku a pěstuje si svůj osobitý styl.

V roce 1992 je seskupení, už jen pod jménem Marilyn Manson, nominováno na ceny 'Kapela roku' a 'Alternativní kapela roku' v hudební soutěži 'Slammy Awards'. Pilné koncertování po klubech a lokálech na Floridě přiměje Trenta Reznora (frontmana kapely Nine Inch Nails) nabídnout kapele smlouvu u své vlastní vydavatelské společnosti 'Nothing Records'.

Rok 1993 byl tak přelomovým. V hudební soutěži Slammy Awards 1993 kapela vyhrává jednu cenu z pěti nominací. Ale hlavně nahrává debut 'Portrait Of An American Family'. Z kapely odchází kvůli nezvladatelným problémům s drogami basista Gidget Gein, jehož nahradí Twiggy Ramirez.

V roce 1994 obráží kapela Spojené státy jako předkapela Nine Inch Nails. V Salt Lake City se stává první větší skandál: Manson trhá na jevišti mormonskou bibli. Později se setkává s dr. Antonem Szandorem LaVeyem, zakladatelem satanské církve. Ten jmenuje Mansona reverendem své církve. Od této doby se na každém koncertě stává nějaký menší nebo větší skandál. Párkrát si Marilyn pobyl ve vězení (často i s Ramirezem) za obnažování se na jevišti.

V roce 1995 odchází od kapely bubeník Sara Lee Lucas. Údajně kvůli nepřekonatelným rozporům s frontmanem. Na jeho místo přichází vynikající bubeník Frank Kenny Wilson alias Ginger Fish. Koncem roku vychází EP 'Smells Like Children', na kterém jsou tři významné cover verze (hlavně ta, která z kapely udělala hvězdy - 'Sweet Dreams (Are Made Of This)' od skupiny Eurythmics), několik nevýznamných remixů písní z předchozího alba a vynikající 'výplně', které chtě nechtě ocení každý, ne jenom fanoušek.

V roce 1996 odchází z kapely jeden z nejdůležitějších členů, kytarista Daisy Berkowitz, kterému se zřejmě nelíbilo, jakou cestou se kapela vydala. Nahrazuje ho Timothy Michael Linton, kterému Manson vybral jméno Zim Zum. Ten vyhrál konkurz na kytaristu ve velké konkurenci, téměř 150-ti dalších kytaristů. Záhy vychází přelomové album, Antichrist Superstar, z něhož pocházejí zatím zřejmě největší a nejdůležitější hity jako například 'The Beautiful People', 'Tourniquet', či 'Antichrist Superstar'. Kapela se stává velkým hitem, ať už ze strany fanoušků, tak ze strany lidí, kteří kapelu velmi rychle pohřbívali. Pódiová prezentace se velmi nápadně podobala divadelní show, přičemž mnohokrát bylo před vstupem do haly, kde se koncerty odehrávaly, zabaveno u diváků velké množství zbraní. Kacířské projevy knězů proti Mansonovým názorům se táhnou až dodnes.

V roce 1997 vychází minialbum Remix & Repent, na kterém se objevují dva remixy písní z předchozího alba a tři skladby nahrané při živých koncertech.

Rok 1998 přináší další album. Tentokrát ale kapela otočila o sto osmdesát stupňů a oproti předchozím, velmi hardcoreovým počinům, se album 'Mechanical Animals' stává velkým hitem ve vodách glam-rocku. Opravdoví fanoušci šíleli, ti ostatní na Mansona zanevřeli a zbytek samozřejmě znovu protestoval. Tentokrát proti velkému propagování drog. Koncertování bylo asi v půlce turné přerušeno kvůli častému vyhrožování Mansonovi smrtí. Po nahrání alba kapelu opustil Zim Zum a nahradil jej nadaný John Lowery, bývalý kytarista uskupení 'Two' nebo třeba 'Davida Lee Rotha'.

20. dubna 1999 se na Columbine High School v Littletonu, Coloradu stala strašlivá a dodnes propíraná tragédie. Dva studenti školy zastřeli 12 jiných studentů, jednu učitelku a 24 dalších studentů bylo postřeleno či jinak raněno. Následně útočnici spáchali sebevraždu. Z celé události byl médii a veřejností obviněn Marilyn Manson. A to aniž by na této události měl nějakou opravdovou zásluhu. Spekulovalo se, že útočníci poslouchali hudbu Marilyna Mansona. Média a veřejnost prostě potřebovali někoho, na koho to hodit.

V roce 2000 se Manson na dlouhou dobu uzavírá doma a píše texty k novému albu 'Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)' na podzim téhož roku. Kapela znovu otočila k jiné hudbě, tentokrát ke gothic-rocku, který je snesitelnější než hudba ze začátků. Marilyn si ještě stihne založit svůj vlastní label jménem 'Posthuman Records' a k tomu všemu i vystřídat partnerku. Herečku Rose McGowan po Marilynově boku nahrazuje Dita von Teese. Kapela doprovází s mnoha dalšími skupinami Ozzyho Osbourna při jeho putovním festivalu jménem 'Ozzfest'. Ten je plynule vystřídán světovým tour jménem 'Guns, God & Government Tour', jehož jednou ze zastávek byla i 11. února 2001 i pražská Paegas Aréna, se vydařilo a vzešlo z něj i stejnojmenné DVD s live záznamem z koncertů.

Dne 30.5. 2002 ze skupiny odchází jeden z nejstarších členů, baskytarista Jeordie White (Twiggy Ramirez). Důvodem prý bylo to, že Marilyn dával kapele novou podobu, formoval ji do nového stylu a Twiggy prý nebyl schopný se s tímto stylem ztotožnit. Proto raději kapelu sám dobrovolně opustil. Jeho nástupcem se stává první Evropan v kapele, Tim Skold, koproducent alba 'The Golden Age Of Grotesque', jež spatřilo světlo světa 13. května 2003.

Album 'The Golden Age Of Grotesque' se v mnoha světových hitparádách dostává až na vrcholné příčky a je dokonce oceněno zlatou deskou. Na jeho podporu opět následuje světové tour nazvané 'Grotesk Burlesk'. Kromě tour vystupuje kapela na mnoha festivalech včetně 'Ozzfestu' a také českém 'Go Planet Roxy' festivalu v Táboře.

V roce 2004 kapelu bohužel opouští další stěžejní člen, kytarista John 5. Ponechává si svou přezdívku, pod kterou vydává sólové instrumentální album 'Vertigo'. Zároveň si zakládá vlastní hudební projekt nazvaný 'Loser', který však později opouští, aby se v roce 2005 připojil ke kapele Roba Zombieho. Marilyn Manson však vydává svou první oficiální Best Of kompilaci s názvem 'Lest We Forget'. I k ní následuje světové tour pojmenované 'Against All Gods'. Místo Johna 5 na živých vystoupeních vyplnil Mark Chaussee, jenž původně působil v kapelách 'Fight' a 'Danzig'. Mimo něj se ke kapele přidal i bubeník Chris Vrenna (dříve v Nine Inch Nails), který suploval za Gingera Fishe, jenž se zranil při vystoupení na udílení cen Comet 2004 v Německu.

Rok 2005 je spíše rokem odpočinkovým. Kapela odehraje tři koncerty na asijském kontinentu, jeden koncert v Mexiku a po více jak tří měsíční pauze zavítá ještě v rámci 'Against All Gods' na několik show do Evropy. Poté si dává kapela pauzu a více méně se nic důležitého neděje. Na svět se sice dostávají informace o plánovaném albu, které by mělo vyjít až na konci roku 2006, avšak tyto řeči byly pouze planým poplachem. Jedinou podstatnou věcí, která se tedy udála byla svatba Marilyna a Dity. Pár se nechal oddat v prosinci 2005 v Irsku, na zámečku Castle Gurteen, jenž patří jejich příteli Gottfriedu Helnweinovi.

V roce 2006 se toho událo už o něco více. Manson ohlásil, že se chystá režírovat svůj vlastní film 'Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll', jenž bude pojednávat o životních událostech a literárním díle anglického matematika a logika Lewise Carrolla (vl. jménem Charles Ludwidge Dodgson), který je autorem knihy 'Alenka v říši divů'. Marilyn bude nejen režisérem, ale i hercem. Sám totiž ztvární právě Lewise Carrolla. Mimo to se již kapela uzavírá do nahrávacího studia a pouští se do nahrávání dalšího LP alba. Koncem roku ještě potkává Marilyna smutná událost. Jeho manželka Dita von Teese žádá po roce manželství o rozvod. Údajně jí vadí, že Marilyn není neustále doma a nevěnuje se jí. Prý opět začal pít ve větším množství svůj oblíbený Absinth a také se i podezřele často stýká s dvacetiletou herečkou Evan Rachel Wood, která je jednou z účinkujících v Mansonově připravovaném filmu 'Phantasmagoria'.

Počátkem roku 2007 vyplouvá na povrch jméno nového alba. Ponese název 'Eat Me, Drink Me' a vyjde pravděpodobně někdy během května (zatím není úplně jisté, kdy přesně to bude). Krom toho již mnoho zdrojů uvádí data evropských festivalů a místa samotných koncertů, při kterých kapela představí své nové album. Jednou ze zastávek je opět po dlouhé době Česká republika. Konkrétně pražský Veletržní Palác, který bude pokřtěn 13. června.

Zajímavý rozhovor s MM

13. ledna 2008 v 13:08 | anet |  o skupine,novinky
Zajímavý rozhovor s MM
Největší fanouškovská komunita mansonusa.com zvěřejnila dlouhý a hlavně velmi zajímavý rozhovor s Marilynem.
Můžete se v něm například dočíst, co přesně vedlo k tomu, že se Twiggy opět přidal k MM, jaký narozeninový dárek potěšil Marilyna nejvíce, že by mělo vyjít DVD spolu s bonus materiálem z loňské tour.
A dále také to, že má Mansona na spodní části zad nové tetování, jak se vlastně dostal k tomu, že si loni v Rumunsku zazpíval na jednom pódiu s Alice Cooperem, atd., atd.
I když je docela zdlouhavé se celým interview prokousat, tak to určitě stojí za to. Čtěte ZDE.

TWIGGY JE ZPĚT

13. ledna 2008 v 13:07 | anet |  o skupine,novinky
TWIGGY JE ZPĚT
klikni pro zvětšení Dvojice, která všechno začala je zase spolu. Ano, čtete dobře! Twiggy se opět připojil k Mansonovi, aby společně dokončili, co spolu začali. Po dlouhé době spolu budou opět sdílet stejné pódium.

Společně s Mansonem a Twiggym se na americké části Rape Of The World tour objeví Ginger Fish, Chris Vrenna a Rob Holliday. Jak se píše na oficiálních stránkách, Manson se s Timem Skoldem rozešel v dobrém a jeji budoucí spolupráce není vyloučena.

Pěkně nám ten rok 2008 začíná :) ... co můžeme očekávat dál? Nové album s Twiggyho podílem na hudbě? .. Vrátí se snad i John 5? Nebo Marilyn opět naváže přátelské kontakty s Trentem či dá zase dohromady s Ditou? (myšleno ze srandy ;D)
Vše je teď ve hvězdách, tak se nechme překvapit, jak se bude vše vyvíjet dál. Co se ale týče US tour, tak odhaduji, že za kytaru se postaví Rob a basy se jako za starých časů chytne Twiggy.

bleskovka 48 DOKONČENA!!!

13. ledna 2008 v 12:52 | anet |  Bleskovky
Blahopreju BeeKay93 druhy diplom za 2 dny xD

bleskovka 48 je stale tady!!!

13. ledna 2008 v 12:29 | anet |  Moje kecy...=)
no tak lidi prece to neni vubec tezky...naprosto lehky ,vazne...tak to zkuste jeste jednou,ju?najdete vetsinu odpovedi i na mim blogu..
tady mate zadani:
Doplnte slova -
Song This is the... ... je od skupiny Marilyn ... V ve skupine Marilny ... hraje na bass kytaru ... - nemusite psat prijmeni